Gebroeders Ko boeken?
De Gebroeders Ko is een feestduo, bestaande uit de broers Ton en Gerard Koopmans uit Raamsdonksveer.Voor ze doorbraken met hun feestmuziek waren ze werkzaam in de bouw.
In 2002 braken ze door met het aanstekelijke Ik heb een toeter op mijn waterscooter, waarna het duo meerdere hits scoorde. In 2007 hoorde DJ DaRoon een nummer in tijdens zijn vakantie in Turkije. Na een paar dagen op zoek te zijn geweest in alle lokale platenzaken en discotheken vond hij de plaat. Het was Boten Anna uit Zweden. Hij nam het nummer mee naar Nederland en vond dat er een Nederlandse tekst op gemaakt moest worden.
Aanvraagformulier Gebroeders Ko
DJ DaRoon gaf het nummer aan de Grboeders Ko. In 2007 kregen de Gebroeders KO een tip dat Boten Anna in Turkije een hit was, binnen "no-time" schreven de mannen een Nederlandse tekst en vroegen toestemming aan de Zweedse platenmaatschappij die het origineel had uitgebracht. De Zweden zeiden echter te verwachten dat Boten Anna geen wereldwijde hit zou worden. Er kan gerust gesteld worden dat door het origineel uiteindelijk de Nederlandse versie van de Gebroeders KO in Nederland en België een grote hit is geworden. Het succes in België was mede dankzij radiomaker Peter Van de Veire, die het Zweeds origineel hypte in zijn radioprogramma. De Ko versie bereikt de nummer 3 positie in de TOP 40 en opvolgend de Sinterklaas versie zelfs een nummer 1 in diverse hitlijsten.
Het succes van Boten Anna is ook terug te zien in de live-optredens van de Gebroeders KO, in 2007 staan zij niet minder dan 300 keer live op diverse podia en zijn zij in diverse TV programma's terug te zien.
Op 5 maart 2007 werd de single Roekoekoe uitgebracht, een nummer wat qua muziekstijl erg op Boten Anna en Sinterklaas boot lijkt.
In september 2008 presenteren de Gebroeders KO hun single "Schatje, mag ik je foto?" hoewel vele mensen denken dat het weer om een cover gaat, is niets minder waar, het nummer is namelijk in 2006 door hen geschreven maar destijds aan een andere artiest (Roger & Co) gegeven, in 2008 willen de Gebroeders alsnog een hit scoren met de plaat en dat lukt.
Op 11-11-2008 vieren de Gebroeders KO hun 11 jarig bestaan, samen met vele BN' ers vieren zij een feest en presenteren hun nieuwe album Dubbel Ko, een dubbel-CD met alle hits.

