Ramon Boekel inhuren?


De ambitie om te zingen komt vroeg bij Ramon naar voren. Als 9 jarige jongen zingt hij al mee in het kinderkoor op school, waarin al snel wordt opgemerkt dat hij een aardig stembereik heeft. De solostukken zijn hierdoor steeds vaker voor hem.

Na de lagere school raken de muzikale bezigheden meer en meer op de achtergrond. Totdat in 2004 zus Petra een café overneemt en tijdens de openingsavond een lokale zanger laat optreden. Tot verbazing van een aantal meegereisde vrienden zingt Ramon alles mee. Aangemoedigd door zijn vrienden loopt Ramon naar voren en pakt de microfoon vol overtuiging over. De zaal staat direct op z'n kop en er wordt luidkeels meegezongen.

Aanvraagformulier Ramon Boekel

Begin 2005 wordt Ramon gevraagd om een aantal gastoptredens in een Après-ski bar in Gerlos Oostenrijk te geven. Hier begint hij te beseffen dat hij iets met dit talent moet doen. Bij thuiskomst vraagt zijn zus om eens een avondje te komen zingen. Het begin van een steeds vollere agenda...

Naast het geven van optredens vind Ramon het belangrijk om zijn stem te ontwikkelen. Hiervoor is hij wekelijks op zangles te vinden. De juiste technieken en het trainen van zijn muzikaliteit staan hierbij voorop.

In januari 2006 doet Ramon mee aan de Schager Talentenjacht. Na de voorrondes ontvangt hij de Wildcard om deel te mogen nemen aan de halve finale. Na een spetterend optreden wint hij een plaats in de finale.

In augustus 2006 gaat Ramon voor het eerst de studio in. Na een volle dag diverse nummers ingezongen te hebben komt er na het afmixen een mooie demo CD uit voort. Mede dankzij deze demo CD wordt Ramon steeds vaker geboekt en reist hij het gehele land af om diverse feesten te voorzien van zang en entertainment. Zo wordt hij ook gevraagd om een van de huiszangers te worden in Café Kings and Queens te Enschede. Hier is hij inmiddels tot zijn eigen en het publieks grote plezier maandelijks te zien.

In dit Enschedese café wordt Ramon tijdens een optreden "gespot" door Studio One. De samenwerking die hieruit volgt is al snel vruchtbaar en levert Ramon's eerste single "Hé Hallo" op.

2008 start op volle snelheid met de landelijke release van "Hé Hallo". Ramon is te gast bij vele landelijke, regionale en lokale radiostations en komt voor in diverse items op de regionale tv. Zelfs het populaire programma "De Gouden Kooi" kan niet aan het succes van de single ontsnappen en tijdens een van de uitzendingen komt het nummer langs.

Deze zomer is de nieuwste single uitgebracht genaamd "Jij en ik". Studio One producer Jeroen Niessink stond aan de wieg van deze produktie en heeft er een fantastisch produkt van gemaakt!

Ramon Boekel